; }

Журнальний квартал

Про все цікаве на планеті                        

  Читай в журналі та газеті!

    Дізнаєшся про всесвіт гарний,

    Труди твої не будуть марні!


"Малятко"


Чудовий  дитячий журнал, який  тішить своїх  маленьких читачів оповіданнями, віршами, загадками, саморобками, розмальовками, дитячими пісеньками з нотами. "Малятко" стане  вашим найкращимдругом.
              З чого все починалося

 Історія легендарного «Малятка» розпочалася наприкінці 1950-х років. Знаний український письменник Борис Харчук, який працював на ту пору в ЦК ЛКСМУ, на завершення своєї каденції вирішив, вочевидь, залишити по собі ще один корисний спадок і - вигадав журнал для дошкільнят. 

На той час українські діти й підлітки вже читали вітчизняний журнал «Барвінок», а також російські видання «Веселі картинки», «Мурзилка», «Юний натураліст», що розповсюджувалися скрізь по СРСР. Проте саме «Малятко» стало першим і тривалий час єдиним у цілому Союзі журналом для найменшої вікової категорії дітей - для малят, які ще не пішли до школи.
Перше число «Малятка» вийшло друком у січні 1960 року.                   "Веселі уроки"
Пізнавально-гумористичний журнал для школярів 4-11 кл. Навчальні комікси, комп`ютерні уроки, конструювання моделей, кросворди, запам`яталки, тематичне вивчення англійської мови, конкурси тощо. Видання схвалено комісією Міністерства освіти і науки України.

"Веселі картинки"

Це відомий всім дитячий гумористичний журнал. Веселі комікси з математикою, кросворди, розмальовки, завдання для "умілих ручок", англійська у картинках, конкурси з призами. Допоможе дітям краще навчатися у молодших класах
На сторінках журналу в яскравих картинках друкуються казки, веселі пригоди, загадки, ігри і ін. «Школа Олівця» учить дітей малювати, «Школа Самоделкина» — майструвати іграшки, «Весела азбука» знайомить хлопців з буквами. Щорік журнал проводить конкурс на кращий дитячий малюнок.

  
                 

                                                  "Однокласник"

Цікавий  сучасний  молодіжний журнал. На  його  сторінках  інтерв'ю з зірками шоу-бізнесу, молодіжні  новини, психологічні тести, конкурси, статті  на різноманітні  теми.  Цікаву інформацію для себе знайдуть  і  хлопці  і  дівчата.

Однокласник - це не тільки сусід по парті! Це насамперед цікавий сучасний журнал для підлітків. Тут учень середніх і старших класів школи знайде все, що його цікавить. Інтерв'ю з зірками шоу-бізнесу, молодіжні новини, статті на різні теми (любов, стосунки з однолітками і старшими, навчання, хобі, спорт), психологічні тести, анекдоти, конкурси (з призами!), Онлайн радіо, оповідання та повісті, гороскопи , пронизливі повідомлення читачів ...

 І це далеко не все. "ОК" друкує плакати з портретами зірок музичної та кіно-індустрії, рецепти смачних страв, допомоги по грі на гітарі, в'язання, догляду за домашніми рослинами і тваринами. Тому і хлопець, і дівчина знайде в журналі інформацію корисну для себе.Дописати коментар