; }

Книжкова афіша

                  


Дитинство - це чарівна казка, в якій дитина розгортає велику, кольорову з красивими малюнками книжку і відкриває для себе таємничий світ пізнання життя у книгах. Адже книга є безмежним простором дива та пригод, різноманітних емоцій та захоплюючих подій.
 


                До нас нова книга прийшла.


  Загадки історії [Текст]: для дітей серед. шк. віку / авт.-упоряд. Г.Е. Єрмановська; голов. ред. С.І. Стоцький. - Х.: Основа, 2011. - 317, [1] с.: ілюстр., портр. - (Дитяча енциклопедія: засн. у 2002 р.) (Програма "Українська книга"). - Бібліогр.: с. 315.
Прочитавши цю книжку, ви дізнаєтесь, як часто ми вважаємо вигадкою те, що має під собою реальну основу, або ж навпаки - сприймаємо як факт легенди, що існували з давніх давен: Шарль Перро не вигадав лиходія на ім'я Синя Борода, а великий англійський завойовник Тимур був скоріше за все представником європеоїдної раси.
Історія розкриває свої таємниці допитливим, і якщо ви будете цікавитися її загадками, то одержите відповіді на всі запитання.                                                                                


 У 77 державі: казки верховинців.-Ужгород: Видавництво Олександри Гаркуші, 2011.-104с.,іл.
Збірка казок "У 77 державі" містить казкові оповіді мальовничого верховинського села Репинний, що на Закарпатті. Записи здійснювалися ужгородськими письменниками Оленою Мийсарош і Володимиром Фединишинцем в 60-х роках ХХ століття. Тематичний діапазон казок-класичний: від фантастичних , авантюрних до побутових.
Повх, Л. Саламандра йде у мандри. Вірші для дітей.-Ужгород: Карпати, 2011.- 80с.,іл.

У новій книзі Лідії Повх оживають веселі,  кумедні історії з життя дітей та рідної природи. Авторка навчає любити свій край, сім'ю, друзів і школу, радіти життю, цінувати кожну неповторну хвилинку дитинства. Твори цієї книжки-ненав'язливі педагогічні формули, що соціалізують дитину, розвиваючи її індивідуальні творчі задатки.Легенди Карпат.-Львів: Апріорі, 2010.-144с.
Тарас Шевченко-дітям.-Львів: Апріорі, 2011.-76с.
Книга в цікавій і доступній формі знайомить дітей з життям і творчістю генія українського народу - поета, художника Т. Г. Шевченка. Видання ілюстроване малюнками Т. Шевченка.
Леся Українка- дітям.-Львів: Апріорі, 2011.-64с.
Книга вводить читача в чарівний поетичний світ Лесі Українки. До збірки увійшли вірші та казки для дітей, а також уривки з поем, драматичних творів, доступні для сприймання дітьми молодшого та середнього шкільного віку.


Іван Франко-дітям.-Львів: Апріорі, 2011.-88с.
Збірка знайомить читача з неймовірним та цікавим світом віршів, казок та оповідань, Івана Франка. Доступні для сприймання дітьми молодшого шкільного віку.
Шип, Ю. Хто і що це? Загадки в чотири рядки з двома завданнями.-Ужгород: ТДВ,"Патент", 2011.-44с.
Ільченко, О. Риби річок та озер: науково-популярна проза.-К,: Грані-Т, 2010.-86с.


Малик, Г. Вуйко Йой і Лишиня.-К.: Грані-Т, 2010.-128с.

Воронін
а, Л. Нямлик і балакуча Квіточка: оповідання.-К.: Грані-Т, 2010.-144с.Олесь, О. Наші птахи: науково-популярна проза.-К.: Грані-Т, 2010.-80с.